Yeni oyunlar Xbox Sport Pass’e Eklenecek Yeni Oyunlar Belli Oldu!

Xbox Game Cross’e Eklenecek Yeni Oyunlar Belli Oldu!

Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir. Epic Games, ABD ve Kanada’da kullanıma açılan Epic Cüzdan özelliğini tüm ülkelerin kullanımına açmayı hedefliyor. Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor. Bu çerezler size paribahis ve ilgi alanlarınıza yakın olan içerikleri sunmak amacıyla kullanılır. Ayrıca hedefli reklamlar sunmak veya bir reklamın dimension görüntülenme sayısını kısıtlamak amacıyla da kullanılabilir.

Xbox Game Pass’e şubat ayı içerisinde eklencek oyunların bilgileri önceden sızdırıldı. Bellenin Düğünü oyunumuzda Güzel ve Çirkin masalının güzeller güzeli prensesi Belle düğünü için hazırlanmak istiyor. Belle’in düğünü için en güzel kostümler hazırlanmış ve sizin bunların arasında seçim yapmanız gerekecek. Mause ile tüm kostümleri Belle üzerinde deneyerek en beğendiğinizi Duvak, takılar, ayakkabı gibi akesuarlarla kombinleyin.

Mause veya yön tuşları ile seçtiğimiz savaş uçağı ile karşımıza çıkan düşmanların tamamını yok etmemiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe bir miktar para ve puan kazanıyoruz. Tamamladığımız bölümlerden sonra kazandığımız paraları biriktirerek yeni bir savaş uçağı alarak devam ediyoruz.

  • Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Yön tuşları ile kontrol ettiğimiz sürücü ile bölümlerde karşımıza çıkan zorlu engelleri aşarak ilerlemeye ve bitiş çizgisine ulaşarak bölümleri tamamlıyoruz. X Parkur oyununda çöp adam ile karşımıza çıkan parkurlarda bulunan engelleri aşarak parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Yön tuşları ile kontrol ettiğimiz çöp adam ile dikkatli bir şekilde karşımıza çıkan engelleri aşarak parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Orta Çağ Kale Defansı Orta Çağ Kale Defansı, bir krallığa saldırmak isteyen düşmanlar çeşitli özelliklere sahip kuleler inşa ederek yok etmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Ölümlü Macera Ölümlü Macera, yanımıza bir arkadaşımızı da alarak karşımıza çıkan parkurları tamamlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Xbox Game Pass, aylık abonelik sistemiyle birlikte en sevilen oyunları oyuncularla buluşturmaya devam ediyor.

Çıkacak Oyunlar: 2022de Yeni Çıkacak Oyunlar

İnternetinizin olduğu her alanda oynayarak boş zamanlarınızı Mynet Oyun’da değerlendirmek isteyeceksiniz. Mynet Oyun’daki tüm oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırmak ve hız kesmeden eğlencenin tadını çıkarmak için bilgisayarınıza Flash programını yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Maskeli Kuvvetler oyununda birbirinden farklı silahlar ile karşımıza çıkan gerçek oyuncuları vurmaya çalışıyoruz. W,A,S,D tuşları ile ilerleyin ve Mause ile kullandığımız silah ile düşmanları vurmaya çalışıyoruz.

Yeni oyunlar

İlkini bu kadar popüler kılan bolca parkur, zombiler ve hayatta kalma aksiyonu, bu versiyonda da hayranlarıyla buluşacak. « Stay Human » mottosu ile raflardaki yerini alacak olan bu oyunda oyuncular temizlik yapmalı, arkadaşlıklar kurmalı, silahlar oluşturmalı ve hem dost hem düşman güçlerle aynı anda mücadele etmeli. Ölümsüzler biraz daha huzursuz ve cani bir hal alacağından ilk oyunda olduğu gibi oyuncuların gece çökmeden önce gün ışığından maksimum derecede yararlanmaları tavsiye ediliyor. PS4 yeni çıkacak oyunlar konusunda Gran Turismo ile hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıyor. Her Gran Turismo sürümü arasına olabildiğince yeni ve heyecan verici detaylar katmayı amaçlayan Polyphony Digital, bu sürümde de şimdiye kadar en iyi oyunlarından birini yapmayı hedefliyor. Oyunun sadık hayranları, Gran Turismo 7’de beklentilerini fazlasıyla karşılayacak yüksek hızlı aksiyona doyacak görünüyor.

Vi̇tri̇ndeki̇ Oyunlar

Geçen sene de 500 bin TL hibe desteği sayesinde İstanbul Aydın Üniversitesi’nde bize bir ofis tahsis edildi, orda çalışmalarımızı üniversite öğrencileriyle birlikte üretiyoruz.” dedi. Avrupa yakasının çiçeği burnunda tiyatrosu ve sahnesi Bahçe Galata, sezona özenli bir armağan sunuyor. Ibsen’in meşhur oyunu Nora ’ni izleyenler hatırlayacaktır. Lucas Hanath ise bu oyunun devam etmesi gerektiği düşüncesiyle Nora 2’yi kaleme alır. Haklı mıdır, istediğine ulaşacak mıdır ve en önemlisi yine kapıyı çarpıp çıkacak mıdır?

Netflix Drive To Surviveın Yeni Bölümlerinin Yayın Tarihini Açıkladı

Dolayısıyla, yeni oyunlar keşfetmeyi seviyorsanız, bu liste en yeni çevrimiçi web oyunlarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Her oyun, yükleme veya açılır pencere olmadan ücretsiz olarak oynanabilir. 2021’de çıkacak yeni oyunlar listemizin son oyunu, Avalanche Software tarafından geliştirilen RPG türünde Harry Potter‘dan önce 1800’lü dönemleri anlatıyor. Yasak Orman ve Hogsmeade Köyü gibi birçok tanıdık yere gidecek ve ana hikayemizden önceki birçok gerçek ile karşılaşacağız. Kesin bir tarih belirtilmeyen oyunumuza 2021’de kavuşacağız.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u865861331/domains/electrosdiscounts.com/public_html/wp-content/themes/martfury/inc/frontend/entry.php on line 191

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u865861331/domains/electrosdiscounts.com/public_html/wp-content/themes/martfury/inc/frontend/entry.php on line 195

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u865861331/domains/electrosdiscounts.com/public_html/wp-content/themes/martfury/inc/frontend/entry.php on line 199

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Main Menu